Kontakt/O mnie

Mam na imię Agnieszka i nie jest to mój pierwszy blog.Początkowo można go było śledzić pod nazwą Wonderwoman87,na jakiś czas porzuciłam stronę i do tej pory bardzo tego żałuję.Postanowiłam wrócić do blogowania pod inną nazwą i zrozumiałam,że ten kawałek sieci sprawia mi ogromną radość i frajdę:),przy tym wiele się uczę i nabieram nowych doświadczeń.

Blog poświęcony jest głównie tematyce pielęgnacji urody,recenzji kosmetyków oraz od czasu do czasu typowo luźnych postów. Strona skierowana przede wszystkim do kobiet,które chcą wyglądać i czuć się wyjątkowo w swoim ciele.Każda z nas jest piękna,trzeba to tylko lekko podkreślić:).

Coś więcej o mnie?
Jestem żoną,mamą i miłośniczką kawy z ciasteczkiem oraz świec - moje małe uzależnienie.Od pewnego czasu pasjonuje mnie fotografia i to w tej dziedzinie stawiam pierwsze kroki starając się robić zdjęcia na bloga najlepiej jak tylko potrafię i dawać z siebie 110%.Wkładam w to co robię wiele serca i jestem dumna z mojego małego świata w którym obecnie się znajdujesz:).

Najczęściej udzielam się na Instagramie,jest to dla mnie najszybszy sposób dotarcia do moich obserwatorów, Facebooka używam do powiadamiania o nowych postach na blogu.

W razie jakichkolwiek pytań służę pomocą:

idyllaakontakt@gmail.com

Share
Tweet
Pin
Share